Naczepomania – największa wystawa samochodów ciężarowych w Łodzi

Dodano: 03.06.2019

08.06. o godz. 10:00 w Atlas Arenie w Łodzi przy ul. Bandurskiego 7 odbędzie się Naczepomania. Jest to największa wystawa samochodów ciężarowych w Polsce. W programie m.in. monster truck show, koncert Me, Myself and I, animacje dla dzieci.

Źródło: https://makis.pl/
Źródło: https://makis.pl/


Naczepomania to największa wystawa naczep ciężarowych w Polsce. Trzecia edycja wydarzenia zaplanowana została na 8 czerwca 2019 r. na terenie parkingu Atlas Areny w Łodzi.
Lokalizacja w centralnej Polsce nie jest przypadkowa, gdyż gościć będziemy dostawców naczep, pojazdów ciężarowych i komponentów oraz usług związanych z transportem ciężkim z całej Polski.
Goście wydarzenia będą mogli obejrzeć nietypowe rozwiązanie związane z transportem, załadunkiem i rozładunkiem wszelkiego rodzaju materiałów oraz wziąć udział w jednym w swoim rodzaju "miejskim pikniku".
Główną atrakcją dla odwiedzających będzie niewątpliwie pokaz tratowania samochodu przez Monster Trucka wraz z możliwością odbywania przejażdżek pojazdem przez cały dzień. Goście będą mogli skorzystać również z realistycznego symulatora jazdy samochodem ciężarowym, wziąć udział w konkurencjach przygotowanych przez Strong Manów czy dołączyć do biesiady wieczornej z koncertem niezwykle oryginalnego zespołu Me Myself and I, tworzącego muzykę bez udziału instrumentów.
Na wydarzenie zapraszamy serdecznie całe rodziny, również dzieci znajdą na terenie specjalnie przygotowaną strefę z dmuchanymi atrakcjami, animacjami, kolorową watą cukrową i balonami.

Wstęp wolny: dla wystawców i za okazaniem zaproszenia w formie papierowej.
Dla gości: wstęp płatny 10 zł jako kupon konsumpcyjny w całości do wykorzystania w punktach gastronomicznych na terenie imprezy.

W programie:
- monster truck show,
- symulator jazdy ciężarowej,
- bogata scena branżowa,
- konkurs Naczepa Roku 2019,
- Strong Man konkurencje,
- animacje dla dzieci,
- biesiadę wieczorną,
- koncert Me Myself and I,
- DJ After Party Pod Gwiazdami,
i wiele innych.

Źródło: https://makis.pl/event/naczepomania-2019