Mistrzostwa Polski i Puchar Polski Super Enduro w gminie Buczek

Dodano: 11.06.2019

W dniach 15-16.06. przy ul. Zielonej w gminie Buczek odbędą się III i IV Runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski Super Enduro. Uczestnicy zmierzą się w kategoriach m.in.: Junior, Open, Amator, Master, Młodzik.

Źródło: www.facebook.com
Źródło: www.facebook.com

Harmonogram czasowy zawodów:

sobota, 15.06.2019

od 8:30 do zakończenia imprezy czynne biuro zawodów
8:30 – 10:00 – odbiór administracyjny,
9:00 – 10:30 – odbiór techniczny,
9:30 – kontrola toru,
9:30 – szkolenie i egzamin teoretyczny dla klasy Amator oraz na licencje,
10:45 – odprawa zawodników

TRENINGI
11:00 – trening klasy MP Junior,
11:15 – trening klasy MP Open,
11:30 – trening klas PP Open C + Amator,
11:45 – trening klas PP Młodzik + Kobiety,
12:00 – trening klas PP Open B + Master.

KWALIFIKACJE

12:15 – trening klasy MP Junior,
12:30 – trening klasy MP Open,
12:45 – trening klas PP Open C + Amator,
13:00 – trening klas PP Młodzik + Kobiety,
13:15 – trening klas PP Open B + Master,
13:30 – bieg kibica,
14:00 – rozpoczęcie zawodów, prezentacja zawodników. Wręczenie pamiątek wszystkim uczestnikom zawodów. Wciągnięcie flagi na maszt, hymn narodowy, przemówienie,

FINAŁY
14:10 - Finał 1 klas MP Junior + Open,
14:25 - Finał 1 klas PP Open C + Amator,
14:40 - Finał 1 klas PP Młodzik + Kobiety,
14:55 – Finał 1 klas PP Open B + Master,
15:10 – Finał 2 klas MP Junior + Open,
15:25 – Finał 2 klas PP Open C + Amator,
15:40 – Finał 2 klas PP Młodzik + Kobiety,
15:55 – Finał 2 klas PP Open B + Master,
16:10 – Finał 3 klas MP Junior  + Open,
16:50 – prezentacja wyników i zakończenie zawodów.

niedziela, 16.06.2019

od 8:00 do zakończenia imprezy czynne biuro zawodów,
8:30 – 9:30 – odbiór administracyjny,
8:15 – 8:45 – odbiór techniczny,
8:30 – kontrola toru,
8:30 – szkolenie i egzamin teoretyczny dla klasy Amator oraz na licencję,
8:45 – odprawa zawodników.

TRENINGI
9:00 - trening klasy MP Junior,
9:15 - trening klasy MP Open,
9:30 - trening klas PP Open C + Amator,
9:45 - trening klas PP Młodzik + Kobiety,
10:00 - trening klas PP Open B + Master.

KWALIFIKACJE
10:15 - trening klasy MP Junior,
10:30 - trening klasy MP Open,
10:45 - trening klas PP Open C + Amator,
11:00 - trening klas PP Młodzik + Kobiety,
11:15 - trening klas PP Open B + Master.

FINAŁY
11:30 - Finał 1 klas MP Junior + Open,
11:45 - Finał 1 klas PP Open C + Amator,
12:00 - Finał 1 klas PP Młodzik + Kobiety,
12:15 - Finał 1 klas PP Open B+ Master,
12:30 - Finał 2 klas MP Junior + Open,
12:45 - Finał 2 klas PP Open C + Amator,
13:00 - Finał 2 klas PP Młodzik + Kobiety,
13:15 - Finał 2 klas PP Open B + Master,
13:30 - Finał 3 klasMP Junior + Open,
14:00 - Wręczenie nagród, zakończenie imprezy .


Informacje dla uczestników i o zapisach: https://www.pzm.pl/pliki/zg/motocykle/regulamin_uzupelniajacy_superenduro_2019_buczek-2___4.06.2019.pdf?fbclid=IwAR3ITLoA3tUVNz0Rj0JlTnF_LFmsGRyniE9KaBGXUVFIFW_HD20hpmXFy7w
Źródło: https://www.pzm.pl/pliki/zg/motocykle/regulamin_uzupelniajacy_superenduro_2019_buczek-2___4.06.2019.pdf?fbclid=IwAR3ITLoA3tUVNz0Rj0JlTnF_LFmsGRyniE9KaBGXUVFIFW_HD20hpmXFy7w