Michał Wiśniewski z zduńskowolskim MDK

Dodano: 11.03.2019

Miejski Dom Kultury (pl. Wolności 26) zaprasza w sobotę 16 marca (godz. 19) na koncert Michała Wiśniewskiego „A Niech Gadają”. Goście usłyszą największe przeboje Michała Wiśniewskiego i zespołu Ich Troje w wersjach akustycznych na żywo.

Źródło: materiały promocyj
Źródło: materiały promocyj

Piano, bas, gitara i instrumenty perkusyjne - tak blisko i tak klimatycznie nigdy jeszcze nie występował. "A Niech Gadają" to osobisty komentarz artysty do tej długiej przebytej drogi w życiu zawodowym jak i prywatnym. Dużo muzyki, wiele komentarzy do otaczającej go rzeczywistości. Gratka nie tylko dla fanów.

Organizator koncertu nie odwołuje imprez nawet przy słabej frekwencji. Gwarancja odbycia się imprezy wynosi 100%.

Ceny biletów ECONOMY zależą od czasu w którym są sprzedawane. Czym bliżej koncertu tym droższe. Warto nabywać je jak najszybciej.

Bilety BUSINESS to bilety MEET & GREET (Spotkaj i Pozdrów) upoważniają do wspólnego zdjęcia po koncercie i pamiątkowa pocztówka z autografem artsyty. Zdjęcia wykonujemy zawodym aparatem, które można po 24h ściągnąć z oficjalnego profilu Michała na Facebooku.

Bilety FIRST CLASS to bilety sponsorskie, w cenie których możecie Państwo wziąć udział w próbie zespołu przed koncertem. Otrzymacie również najnowszą płytę CD z dedykacją Michała. W pierwszej kolejności wejdziecie na zaplecze zespołu i zagwarantujemy Wam miejsca w pierwszym rzędzie :-)

Ceny biletów: od 69 do 249 PLN

Źródło oraz bilety: https://www.kupbilecik.pl/impreza-30911-michal.wisniewski.akustycznie.zdunska.wola.html#