Łódzki Festiwal Win Polskich w Łodzi

Dodano: 11.05.2019

18.05. o godz. 13:00 w Klubie Wino w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 217 ((parking od al. Kościuszki 132) rozpocznie się Łódzki Festiwal Win Polskich. Podczas festiwalu możliwa jest degustacja i zakup win polskich producentów.

Źródło: www.facebook.com
Źródło: www.facebook.com

NAJCIEKAWSI polscy winiarze, ładna pogoda, luźna atmosfera, możliwość spróbowania kilkudziesięciu polskich win, możliwość porozmawiania z ich producentami, potem zakupy w promocyjnych cenach (!), polskie wina dostępne na kieliszki, do tego świetna kuchnia Szefa kuchni - Damiana Marchlewicza.

Będziecie mieli niepowtarzalną okazję do spróbowania win i porozmawiania z samymi producentami! Każdy z nich będzie miał swoje osobne stanowisko, na którym będzie prezentował swoje trunki. Wy na wstępie dostaniecie swój kieliszek i książeczkę degustacyjną z listą winnic i ich win i będziecie mogli dowolnie się między nimi przemieszczać.

Impreza zaplanowana jest na podwórku przy ul. Piotrkowskiej 217 (parking od al. Kościuszki 132), w lokalu Klubu Wino. Koszt udziału w Festiwalu to tylko 25 zł i 5 zł zwrotnej kaucji za kieliszek. Do spróbowania będzie kilkadziesiąt naszych rodzimych win. Każdy znajdzie coś dla siebie, będą wina białe, różowe, czerwone, wytrawne, półwytrawne.

Restauracja i ogródek będą tego dnia normalnie funkcjonowały, będziecie mogli zamówić kieliszek ulubionego polskiego wina, a także zamówić coś z naszego menu, bo nie samym winem człowiek żyje.

Zaznaczamy , że może się w którymś momencie okazać, że skończą się niektóre wina do degustacji przed godz. 17.00 - to zależy od frekwencji we wcześniejszych godzinach Festiwalu. Zastrzegamy również, że może zmienić się liczba winnic.

 

Źródło: https://www.facebook.com/events/368061560704333/?active_tab=about