Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Kontakt

dodano: 20.07.2010
drukujpoleć znajomemu

Dane kontaktowe ROT WŁ

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Adres siedziby:
ul. Sienkiewicza 67, 90-009 Łódź
telefon: (+48) 42 663-77-33,
telefon/fax: (+48) 42 662-09-72
adres e-mail: biuro(at)rotwl.pl

czynne: pn.-pt. 8:00-16:00

Sylwester Pawłowski - Prezes Zarządu - biuro(at)rotwl.pl

Dyrekcja

  • Marek Lawin - Dyrektor Biurza Zarządu - mlawin(at)rotwl.pl

  • Zbigniew Frączyk – Zastępca Dyrektora Biura Zarządu – biuro(at)rotwl.pl

Dział merytoryczny tel. 42  663-77-33

  • Tomasz Durecki - Specjalista ds. turystyki - tdurecki(at)rotwl.pl
  • Janusz Molenda - Starszy Specjalista ds. turystyki - jmolenda(at)rotwl.pl

Księgowość tel. 42 662-09-71

  • Ewa Krawczyk – Główna Księgowa - djankowska(at)rotwl.pl

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

tel. 695-131-113, e-mail it.manufaktura(at)rotwl.pl

  • Marek Moskwa – Kierownik punktu IT - mmoskwa(at)rotwl.pl

  • Agnieszka Klich - Informator Turystyczny - aklich(at)rotwl.pl
  • Edyta Białas - Informator Turystyczny - ebialas(at)rotwl.pl
  • Katarzyna Ciesielska - Informator Turystyczny - kciesielska(at)rotwl.pl

Czynne pn.-sob. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00

W adresach e-mailowych prosimy o zastąpienia sformułowania (at) znakiem @ - jest to drobne zabezpieczenie antyspamowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego portalu turystyczno-krajoznawczego województwa łódzkiego pod adresem: http://www.lodzkie.travel



kalendarium imprez
<<     Lipiec, 2017     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Najbliższe wydarzenia

28.07.2017

30.07.2017
594. Urodziny Łodzi- koncerty
28.07.2017

30.07.2017
EC1- Zachód przed oficjalnym otwarciem. Urodzinowe seanse w Planetarium
28.07.2017

30.07.2017
SkierCon 2017
28.07.2017

30.07.2017
594 Urodziny Łodzi
28.07.2017

30.07.2017
Manufaktura na urodziny Łodzi.
09.07.2017

30.07.2017
XXIII Festiwal “Lato z Muzyką” Grotniki 2017
17.07.2017

31.08.2017
Wystawa „Letni wypoczynek i rekreacja w II Rzeczypospolitej”
06.07.2017

31.08.2017
KINO TROTUAR
01.07.2017

31.08.2017
Plenerowe Kino Perły
10.06.2017

03.09.2017
VII Ogólnopolska Wystawa Haftu Krzyżykowego Złota Igła

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
katalog turystyczny 2015