Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

Kontakt

dodano: 20.07.2010
drukujpoleć znajomemu

Dane kontaktowe ROT WŁ

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego

Adres siedziby:
ul. Sienkiewicza 67, 90-009 Łódź
telefon: (+48) 42 663-77-33,
telefon/fax: (+48) 42 662-09-72
adres e-mail: biuro(at)rotwl.pl

czynne: pn.-pt. 8:00-16:00

Sylwester Pawłowski - Prezes Zarządu - biuro(at)rotwl.pl

Dyrekcja

  • Marek Lawin - Dyrektor Biurza Zarządu - mlawin(at)rotwl.pl

  • Zbigniew Frączyk – Zastępca Dyrektora Biura Zarządu – biuro(at)rotwl.pl

Dział merytoryczny tel. 42  663-77-33

  • Tomasz Durecki - Specjalista ds. turystyki - tdurecki(at)rotwl.pl
  • Janusz Molenda - Starszy Specjalista ds. turystyki - jmolenda(at)rotwl.pl

Księgowość tel. 42 662-09-71

  • Ewa Krawczyk – Główna Księgowa - djankowska(at)rotwl.pl

Punkt Informacji Turystycznej w Manufakturze

tel. 695-131-113, e-mail it.manufaktura(at)rotwl.pl

  • Marek Moskwa – Kierownik punktu IT - mmoskwa(at)rotwl.pl

  • Agnieszka Klich - Informator Turystyczny - aklich(at)rotwl.pl
  • Edyta Białas - Informator Turystyczny - ebialas(at)rotwl.pl
  • Katarzyna Ciesielska - Informator Turystyczny - kciesielska(at)rotwl.pl

Czynne pn.-sob. 10:00-22:00, nd. 10:00-21:00

W adresach e-mailowych prosimy o zastąpienia sformułowania (at) znakiem @ - jest to drobne zabezpieczenie antyspamowe.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego portalu turystyczno-krajoznawczego województwa łódzkiego pod adresem: http://www.lodzkie.travel



kalendarium imprez
<<     Wrzesień, 2017     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Najbliższe wydarzenia

20.09.2017

03.10.2017
Wystawa „Włókiennictwo wczoraj. Dziś i jutro" w Muzeum Fabryki
18.09.2017

20.11.2017
„Poznaj Szkoły 7 Kontynentów”.
21.09.2017

29.12.2017
"Nostalgia za Kresami. Ludowa tkanina wileńska, poleska i huculska"
11.05.2017

29.12.2017
„Sprusiak jakiego nie znamy” – nieznana twórczość łódzkiego artysty
26.09.2017
JUBILEUSZOWY KONCERT TRUBADURÓW
27.09.2017

02.10.2017
Łódź Tango Salon Festival
27.09.2017

28.09.2017
Łódzkie Regionalne Targi Pracy i Rozwoju Osobistego
27.09.2017
Wystawa dla osób z dysfunkcją wzroku
28.09.2017
Promocja książki -" Pitawal łódzki..." w Muzeum Miasta Łodzi
28.09.2017
Otwarcie wystawy Igora Krenza

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
katalog turystyczny 2015