EARTH FESTIVAL. Uniejów 2019 – Gwiazdy dla Ziemi

Dodano: 27.05.2019

W dniach 8-9 czerwca w Uniejowie (plaża nad Wartą tuż obok Term Uniejów) odbędzie się po raz drugi EARTH FESTIVAL. Uniejów 2019 – Gwiazdy dla Ziemi.

Źródło: www.uniejow.pl
Źródło: www.uniejow.pl

EARTH FESTIVAL to nowoczesny i multimedialny festiwal, który oprócz rozrywki i ogromnej dawki pozytywnej energii ma także do przekazania ważne przesłanie: uświadomienie coraz bardziej widocznej postępującej degradacji życia na Ziemi i relacji międzyludzkich, ocieplanie klimatu, brak wody, wycinanie lasów, wymieranie gatunków, zanieczyszczenie, wzrost konfliktów i agresji między ludźmi oraz wpływ każdego z nas na ten stan rzeczy. To okazja, by w ramach EARTH FESTIVAL nie tylko miło spędzić czas, ale także spotkać się z ludźmi, którzy pragną coś zmienić i przyczynić się do poprawy jakości naszego środowiska i nas samych. To szansa na wymianę doświadczeń i pomysłów, na wzajemne inspiracje i dzielenie się pozytywną energią tysięcy uczestników.

Pierwsza edycja festiwalu, która odbyła się w dniach 07-08 lipca 2018 roku w Uzdrowisku Termalnym Uniejów, przyciągnęła do Uniejowa tysiące miłośników dobrej zabawy także z wielu okolicznych miast (Łódź, Turek, Kalisz, Sieradz itd.) i ponad milion widzów przed telewizory.

GWIAZDY DLA ZIEMI znów zagrają w Uniejowie podczas drugiej edycji EARTH FESTIVAL. Podobnie jak rok temu koncert „Gwiazdy dla Ziemi” transmitowany będzie „na żywo” przez Telewizję Polsat. Koncert rozpocznie się w niedzielę 9 czerwca o godzinie 20.00. Wystąpią w nim: Piotr Cugowski, Future Folk, Grzegorz Hyży, InoRos, Kayah, Kasia Kowalska, Beata Kozidrak i Bajm, LemOn, Liber, Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Stachursky. Koncert poprowadzą Ola Szwed, Krzysztof Ibisz i Kabaret ParaNienormalni. Wstęp na Festival i Koncert jest darmowy.

Źródło: https://uniejow.pl/aktualnosci/earth-festival-uniejow-2019-wielki-koncert-juz-w-czerwcu-sprawdz-kto-zagra-na-scenie-przy-termach.html?fbclid=IwAR2aZPAMO_4iNwTgBwaI-ueafRMUg-P8dThP7oQb1kP3FoOcV1WVz9Bh4cU