ARES Piknik rodzinny +4łapy

Dodano: 27.05.2019

Pikniki rodzinne +4łapy, tworzące ogólnopolski cykl eventów, to największe w Polsce tego typu wydarzenie dla rodzin z psami. 1.06., w sobotę w godz. 9:00-17:00 Piknik odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim w Parku im. Jana Pawła II.

Źródło: www.facebook.com
Źródło: www.facebook.com

Największe miasta, najlepsze ich lokalizacje i pełen atrakcji, zróżnicowany plan i fascynujące pokazy w mistrzowskim wykonaniu. Pikniki +4łapy to również Gra miejska z psem. Aktywność stworzona dla rodzin ze swoimi pupilami. Gra miejska z psem to poza dobrą zabawą i wartościowymi nagrodami, to edukacja i działalność charytatywna. Cały przychód trafia do jednej z fundacji.

Kochamy psiaki, tak jak Ty. To piknik, na którym nie może Cię zabraknąć.  Wstęp na teren pikniku i udział w całodziennych atrakcjach jest bezpłatny.

Dla odwiedzających Organizatorzy przygotowali również strefę handmade&designu, czyli ponad 150m2 namiotu, a w nim stoiska wyjątkowych firm, zajmujących się produkcją wyselekcjonowanych akcesoriów i dodatków dla Waszych psiaków. Organizatorzy gwarantują, że będzie to dzień pełen pozytywnych emocji :)

Sponsorem tytularnym Pikniku rodzinnego +4łapy w Piotrkowie Trybunalskim jest Firma ARES.

Źródło: https://www.facebook.com/events/582854465554057/