Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego
A+ A-
Sonda
kalendarium imprez
Która z poniższych atrakcji turystycznych jest (najdok)ładniej zrewitalizowana? (Można zaznaczyć maksymalnie 3 pola)

Groty Nagórzyckie
Ruiny Zamku w Inowłodzu
Rynek w Piotrkowie Tryb.
Pałac Męcińskich w Działoszynie
Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała
Skansen Łódzkiej Architektury Drewnianej
Manufaktura w Łodzi
Muzeum Pałac Herbsta w Łodzi

25. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ŁAPA w Kutnie

dodano: 26.05.2019
drukujpoleć znajomemu

W dniach 30.05-01.06. w Kutnowskim Domie Kultury przy ul. Żółkiewskiego 4 odbędzie się 25. Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych ŁAPA w Kutnie. Wystąpią grupy z klas I-VI Szkoły Podstawowej, grupy przedszkolne i ponadpodstawowe.

30 maja – I Grupa Wiekowa – przedszkola, klasy zerowe

10:00 Uroczyste otwarcie 25. Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Łapa

10:10 – 10:25

„Żabki” ze spektaklem „Na Leśnej Polanie”

Scenariusz: Halina Reymann, Wioleta Grad-Miszewska

Reżyseria: Halina Reymann, Wioleta Grad-Miszewska

Opracowanie Plastyczne: Halina Reymann, Wioleta Grad-Miszewska

Opracowanie Muzyczne: Halina Reymann, Wioleta Grad-Miszewska

Przedszkole Miejskie Nr 16 „Calineczka” w Kutnie

10:30 – 10:45

„Bajkowe przedszkolaki” ze spektaklem „Mały Książę w mieście róż”

Scenariusz: Patrycja Michalak

Reżyseria: Olga Miler, Paulina Michalak

Opracowanie Plastyczne: Anna Korczakowska

Opracowanie Muzyczne: Olga Miler, Paulina Marciniak

Przedszkole Miejskie Nr 15 „Bajka” w Kutnie

10:50 – 11:05

„Biedronki” ze spektaklem „Legenda o Smoku Wawelskim”

Scenariusz: Małgorzata Kubiak, Jolanta Wojtera

Reżyseria: Małgorzata Kubiak, Jolanta Wojtera

Opracowanie Plastyczne: Małgorzata Kubiak

Opracowanie Muzyczne: Jolanta Wojtera

Integracyjne Przedszkole Miejskie Nr 3 „Jarzębinka” w Kutnie

11:10 – 11:20

„Niezapominajki” ze spektalem „Jestem przedszkolakiem małą Polką i Polakiem”

Scenariusz: Dorota Mikulska, Magda Zientalska

Reżyseria: Dorota Mikulska, Magda Zientalska

Opracowanie Plastyczne: Magda Zientalska

Opracowanie Muzyczne: Dorota Mikulska

Przedszkole Miejskie Nr 15 „Bajka” w Kutnie

11:20 – 11:40 Przerwa

30 maja – II Grupa Wiekowa – Klasy I – III Szkoły Podstawowej

11:40 – 12:00

Uczniowie klas 1a i 1b ze Szkoły Nr 2 w Kutnie ze spektaklem „Był sobie miś”

Scenariusz: Justyna Łyzińska

Reżyseria: Justyna Łyzińska

Opracowanie Plastyczne: Justyna Łyzińska

Opracowanie Muzyczne: Justyna Łyzińska

Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie

12:05 – 12:30

„Bystrzaki” ze spektaklem „Apetyt na szczęście”

Scenariusz: Jolanta Stasiak

Reżyseria: Jolanta Stasiak

Opracowanie Plastyczne: Katarzyna Sawicka

Opracowanie Muzyczne: Jolanta Stasiak

Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Władysława Jagiełły w Kutnie

Koniec Pierwszego Dnia Przeglądu

31 maja – III Grupa wiekowa – Klasy IV-VI

10:00 Otwarcie drugiego dnia 25. Przeglądu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych Łapa

10:10 – 10:30

Teatr „Bałałajka” ze spektaklem „Grunt – to dobre wychowanie”

Scenariusz: Patrycja Sowińska (Na podstawie tekstu A. Bednarek „Karolinka niegrzeczna Dziewczynka”)

Reżyseria: Patrycja Sowińska

Opracowanie Plastyczne: Patrycja Sowińska

Opracowanie Muzyczne: Zespół Parafia pw. Matki Boskiej Ostrobramskiej

10:40 – 11:00

Teatr „Kameleon” ze spektaklem „Rymy o pogoni za złotym szaraczkiem”

Scenariusz: Małgorzata Tworek-Zwarycz, Wiesław Zwarycz

Reżyseria: Małgorzata Tworek-Zwarycz

Opracowanie Plastyczne: Małgorzata Tworek-Zwarycz

Opracowanie Muzyczne: Wiesław Zwarycz

Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kutnie

11:15 – 11:45

Zespół „Apropo” ze spektaklem „Pchła Szachrajka”

Scenariusz: Anna Czerwińska, Elżbieta Łuczak (Na podstawie tekstu Jana Brzechwy)

Reżyseria: Anna Czerwińska, Elżbieta Łuczak

Opracowanie Plastyczne: Zespół

Opracowanie Muzyczne: Zespół

Szkoła Podstawowa im. Władysława Umińskiego w Przedczu

31 maja – V Grupa Wiekowa – Szkoły Ponadpodstawowe

12:00 – 12:30

Młodzieżowa Grupa Teatralna ŻDK ze spektaklem „Zakup niekontrolowany”

Scenariusz: Katarzyna Brzozowska – Zajączkowska

Reżyseria: Katarzyna Brzozowska – Zajączkowska

Żychliński Dom Kultury

12:45 – 13:15

Zespół ,,Ważni-Niepoważni” ze spektaklem „Babska intuicja”

Scenariusz: Piotr Stefaniak

Reżyseria: Monika Kubiak

Opracowanie Plastyczne: Zespół

Zespół Szkół w Byszewie

Koniec Drugiego Dnia Przeglądu

 1 Czerwca Godzina 11:00 – Kutnowski Dom Kultury – Ogłoszenie wyników

Źródło: https://kdk.net.pl/event/kdk-25-przeglad-teatrow-dzieciecych-i-mlodziezowych-lapa-2019/

Zdjęcia:
Źródło: https://kdk.net.pl/
Źródło: https://kdk.net.pl/
Źródło: https://kdk.net.pl/
kalendarium imprez
<<     Listopad, 2019     >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Najbliższe wydarzenia

15.11.2019

17.11.2019
Targi Żeglarstwa I Sportów Wodnych „Boatshow Poland”
08.11.2019

17.11.2019
Wystawa storczyków w Palmiarni Ogrodu Botanicznego w Łodzi
15.11.2019

24.11.2019
Ramen Festival 2019
12.11.2019

25.11.2019
„Divertimento" – wystawa fotografii Mariusza Nowickiego
15.11.2019

27.11.2019
Wystawa "Nie odwracam głowy" Katarzyny Łukasik
07.11.2019

28.11.2019
Wystawa "Ojcowie Niepodległości"
07.11.2019

02.12.2019
Wystawa małej formy w Alliance Francaise w łódzkiej Manufakturze
31.05.2019

30.12.2019
Wystawa ,,Wzornik. Szycie opoczyńskie, łowickie, sieradzkie.”
28.10.2019

31.12.2019
Wystawa „Dialogi pamięci. Warsztaty w Łodzi 2016/2017/2018” w Centrum Dialogu
08.11.2019

05.01.2020
Maciej Walczak „Horror vacui” - wystawa

Zobacz najbliższe wydarzenia na mapie
video box
kalendarium imprez
Jeśli chcesz otrzymywać najnowsze informacje na swoją skrzynkę pocztową, podaj swój adres email.

 
Zgadzam sią na wysyłanie na mój adres elektroniczny informacji ze strony rotwl.pl oraz na przetwarzanie tego adresu w bazie danych na zasadach określonych w przepisach Ustawy z dnia 26.08.2002r. (Dz. U. nr 144, poz.1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
http://www.translateria.pl
http://www.zarabiajnaturystyce.pl/
katalog turystyczny 2015